Nakon prošlotjednog velikog nastupa u prisustvu 150 ljudi različitih dobi, kojim su Aledory proslavili 11. rođendan Riječkih plesnih večeri u Bistrou „Cres“, ovoga tjedna ti „Slavuji z Kvarnera“ spremaju nešto posve drugačije. U sklopu Dana Drenove, Župa Blažene Djevice Marijena Dolnjoj Drenovi slavi punih 150 godina postojanja. Za tu priliku Župa je pomogla izdavanje novog nosača zvuka Dua Aledory „MAJKA BOŽJA KARMELSKA“ posvećen upravo Blaženoj djevici kojega će Aledory promovirati 16.7.2014. s početkom u 17,30h, a ujedno će tom prillikom pokloniti koncert pod nazivom „Volimo Te Majko Karmelska“svojoj župi, svim župljanima kao i svim ljudima dobre volje. Podržite njihov rad svojim prisustvom na koncertu. Svi ste dobrodošli!

Aledory medijski podržava Udruga za kulturu „Ča?“ te TJstudio.

DRENOVSKA DJEVO – ALEDORY (s albuma MAJKA BOŽJA KARMELSKA ):