Udruga za kulturu „Ča?“ započela je s novim projektom, pod nazivom „Veganski kantunić“, s ciljem promicanja veganstva i zdrave prehrane, kao i zdravog života na inovativan način – ujedno promičući čakavštinu.

S tim u vezi, kreirana je Facebook stranica „Veganski kantunić“, te Youtube kanal na kojemu objavljujemo videa koja promiču veganstvo prikazujući razne recepte i namirnice OPG-a, uz popratne tekstove na čakavštini. Kreirana videa dijelimo na Facebook stranicama koje promiču veganstvo i zdrav način života. Cilj nam je svakodnevno objavljivati vijesti i videa te na taj način senzibilizirati javnost po pitanju zdrave prehrane i zdravlja općenito te promicati obiteljska poljoprivredna gospodarstva koja upravo nude zdrave namirnice.

Svakako posjetite Facebook stranicu „Veganski kantunić

Kliknite SUBSCRIBE na Youtube kanal te pratite nove recepte.

OPG-ovci zainteresirani za suradnju, mogu nam se slobodno obratiti putem e-maila: udruga.ca@gmail.com