10.07.2014 s početkom u 19h održat će se 11. rođendan Riječkih plesnih večeri uz Duo Aledory u restoranu „Cres“. Duo Aledory  specifičan je po svojim nastupima na organiziranim plesnim večerima za sve ljude dobre volje  u centru Rijeke, kao i po duhovnoj glazbi i izvedbama u crkvi. Riječke plesne večeri proizašle iz plesnih večeri i druženja umirovljenika  grada Rijeke te ovakva vrsta obilježavanja 11. rođendana uz Duo Aledory ima posebnu draž. Te večeri izabrat će se najstariji redovni posjetitelj/ica plesnih večeri te jedan obožavatelj/ica koji prati Duo Aledory i po ostalim koncertima, kojima će biti dodjeljena posebna priznanja.  A osim toga, sve prisutne će Duo Aledory iznenadit velikom rođendanskom tortom.

Duo Aledory ili  kako ih od milja zovu – Slavuji s Kvarnera , prošle su  godine proslavili svoj 15. rođendan  koncertom kao i  promocijom albuma prvijenca „ZAKANTAJMO PO DOMAĆU“ kojeg se još uvijek može nabaviti u svim boljim prodavaonicama nosača zvuka.

Stoga, svakako navratite ovoga četvrtka u Restoran „Cres“ na odličan provod i ponesite plesne cipele!