27. studenog 2021. održana je on – line promocija slikovnice „Beba otkriva svijet“ autorice Tatjane Udović mag. cult. i ilustratorice Elene Širola, u organizaciji Udruge za kulturu „Ča?“ koja je ujedno i nakladnik slikovnice. Video prezentacija slikovnice postavljena je na Youtube kanal Udruge za kulturu „Ča?“ te je dostupna svima na linku:

Slikovnica „Beba otkriva svijet“ spisateljice Tatjane Udović i ilustratorice Elene Širola idealna je knjiga za prva radosna druženja  roditelja  sa  svojim djetetom, koja će naučiti dijete da raspoznaje temeljne pojmove  iz okruženja. Priča  je to koja će fascinirati novorođeno dijete i pripremiti ga za istraživačke aktivnosti s ciljem otkrivanja svijeta koji  ga okružuje, sa svojim pravilima i svojim prekrasnim transformacijama. Čitanjem ove čarobne slikovnice  poticat će se znatiželja mališana koja je od  fundamentalnog značaja za cjeloviti  razvoj djeteta i  razvijanje kreativnog razmišljanja, napisala je recenzentica mag.praesc.educ. Barbara Drezga, ravnateljica DV „Snjeguljica“.

Slikovnica, koja može biti savršen poklon novim roditeljima i bebama, može se naručiti u Udruzi za kulturu „Ča?“, putem e-maila: udruga.ca@gmail.com.

Projekt „Beba otkriva svijet“ su podržali: Kreditana unija DUKAT, Opatija nekretnine, Psidra – Privatna Psihološka Praksa, Tim Frederiko Opatija, Zajednički obrt Konto, Ordinacija dentalne medicine dr. Sonja Ušalj, Finior d.o.o., Uslužni obrt Autokaroserija Kundić, vl. Vilma Kundić, Storm – obrt za uslužne djelatnosti, Knjigovodstvene usluge vl. Laura Uvodić Dijanić, Računovodstvo LIBAR vl. Tomičić Diana, Poliklinika M.D., Bali d.o.o. – knjigovodstvene i računovodstvene usluge, Digit Trail j.d.o.o., Knjigovodstveni servis Littera d.o.o., Itai j.d.o.o., Ste-pa d.o.o., Taxi obrt Ella, Elcon getetebau, Arios d.o.o., Roko Transporti j.d.o.o., Dental Kutleša – Privatna ordinacija dentalne medicine, Gracin usluge d.o.o., Cvek consulting j.d.o.o., Stomatološka Ordinacija Mirta Kučan Moraal, Ort Ed Protetika d.o.o., IRI C.O.N. d.o.o. za računovodstvene i savjetodavne usluge, Knjigovodstvo Cimerman d.o.o. D’ IMAGE, obrt za usluge šivanja, ARC Elektronika – automatika – telemetrija – tehnička zaštita, Villa Nora, B.R.O.S.S. Tehnika, Happiness Aroma studio, Ordinacija dentalne medicine Tatjana Peroš dr.med.dent, Elektromax d.o.o., Okolo.hr.