Humanitarna Božićna revija Mažoretkinja Halubajki
za Savez športova osoba s invaliditetom Primorsko-goranske županije

Mažoretkinje Halubajke Viškovo organiziraju tradicionalnu Humanitarnu Božićnu reviju, koja će se održati 9.12.2015. s početkom u 19h u Domu hrvatskih branitelja na Viškovu. Ove godine donirana sredstva bit će namjenjena Savezu športova osoba s invaliditetom Primorsko-goranske županije.
Cilj Saveza športova osoba s invaliditetom Primorsko-goranske županije je razvoj i širenje sporta među osobama s invaliditetom, a posebice među djecom i mladima. Sport je sredstvo koje pomaže psiho-fizičkom razvoju osoba, što aktivne Halubajke itekako znaju, a ovogodišnjom Božićnom revijom odlučile su podržati osobe s invaliditetom za koje su sport i rekreacija itekako važni.

Pridružite im se i budite dio njihove Božićne priče.

Te večeri nastupit će:
Limena glazba Marinići
Halubajske Mažoretkinje
Mažoretkinje Grada Opatije
Plesna skupina Flame
Udruga za kulturu “Ča?” i Tatjana Udović
Udruga za bolji svijet
Savez športova osoba s invaliditetom PGŽ
Tenis klub “KVARNER”- sekcija tenisa u kolicima
Klub alpskog skijanja osoba s invaliditetom “KVARNER”
Dječji vrtić Viškovo
Dječji zbor Halubajčići
Gym Dance
Halubajke Viškovo