korice.cdr

Cijena: 6,64 €

Originalno, združena dječja mašta prenesena na papir u vidu crteža i pisanog teksta. Zbirka okuplja likovne i literarne radove pristigle na natječajkojemu je cilj bio potaknuti djecu na kreativnost i stvaralaštvo te da jeposebnost zbirke u tome što okuplja literarne radove na svim narječjima hrvatskog jezika. Djeca se razumiju na bilo kojem narječju ili stilu slikanja jer ih vodi misao komunikacije i srdačnosti. Mlada riječka spisateljica Tatjana Udović širi obzore u kulturi, slijedeći mjeru po svojoj duši i predajući to velikodušno svim svojim čitateljima, a koji stalno rastu iz dana u dan. Predgovor je potreban kako bi svima skrenuo pažnju na posebnost ove knjige: ona je nova vrsta putovanja za dječje okupljanje – u svrhu podizanja kvalitete mogućnosti izražavanja i učenja kroz sliku i riječ.  Zato je ova knjiga hvalevrijedna i zaslužuje da krenete u listanje njenih stranica!

                                                                       Tatjana Jedriško Pančelat

Kontakt za narudžbu : udruga.ca@gmail.com