naslovnica nova 2

Cijena – RASPRODANO

Ljetna eko bajka s bojankom za male kreativce

 Repka u beskrajnim dubinama mora

„Repka u beskrajnim dubinama mora“ maštovita je bajka o podmorskom svijetu. Jedan od stanovnika je mala riba, velikog repa i stoga imenom Repka. Naoko se od stanovnika morskag prostranstva razlikuje glomaznošću svoga repa, ali njena posebnost  je u tome što je ona spremna za duhovne vrijednosti žrtvovati svoj život. Način na koji to iskazuje doživljaj je koji će svakog čitaoca dirnuti u dušu.

„Repka u dubini mora“, pisana proznim stilom, nije tek bajka za uspavljivanje djece već za osvite njihovih duša. Njegujući tako djecu odrasli stvaraju bolji svijet. Svaki pojedinac može tome doprinijeti na svoj način. Spisateljica Tatjana Udović pretače svoj plemeniti duh u pisanu riječ i time ostvaruje putovanje boljem sutra. I čitaoc – kreće s njom na taj čudesni put!

Tatjani Udović stoga zahvaljujemo na ovoj bajci i već sljedećoj koju će nam ispisati vilinskim perom s ljubavlju

                                    Tatjana Jedriško Pančelat