Lik Mucko Bucko iz već postojećih bajki (Mucko Bucko na ravne, Eko Mucko Bucko, Zbirka radova Mucko Bucko) kreće u nove avanture. Ovoga puta Mucko Bucko je vegan i priprema ukusno vegansko jelo za sebe i svoju prijateljicu.

On nas potiče na zdrav način življenja kroz zdravu prehranu i bavljenje sportom ili rekreacijom.

Ova čakavska bajka u stihu razveselit će mališane i podučiti ih vrijednim lekcijama.

Zbog sve većeg upita i ograničene naklade, predlažemo da rezervirate svoj primjerak što prije.

Cijena u pretprodaji je 50,00 kn uz posvetu i autogram autorice.

Kontakt za narudžbe: udruga.ca@gmail.com