U četvrtak, 7.studenog 2013. godine održana je na Zametu (ul. B.Starca Jurićeva 52 ) radionica  za razvoj dječje kreativnosti „Svijet bajkovitosti i balona“ u organizaciji Udruge za kulturu „Ča?“ i Balona Miryam. Susret sa spisateljicom Tatjanom Udović i predstavljanje njezine bajke „Mucko Bucko na ravne“,  potaknuo je dječju znatiželju o nastanku  bajki i slikovnicama  te se povela priča o pisanju i samome tisku. A onda, djeca su poželjela izraditi vlastite slikovnice. Uslijedila je tako likovna radionica izrade slikovnica.

Kako je jedan od ciljeva Udruge za kulturu „Ča?“ upoznati djecu sa čakavskim narječjem, održala se nagradna igra „Ča je ča?“. Nakon što su mališani svojim znanjem zaradili nagrade, uslijedila je i igra s balonima.
Mali Zamećani proveli su tako jedno veselo kreativno i razigrano popodne.
Radionica „Svijet bajkovitosti i balona“ na Zametu  ponovit će se i sljedećeg četvrtka 13.11, dok će se ista održati u subotu 9.11.2013. u Domu na Marinićima. Pridružite nam se i vi u kreativnosti!
Za sve informacije Udrugu za kulturu “Ča” možete kontaktirati putem maila: udrugaca@gmail.com.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits