U subotu 2.11.2013. održana je 8. po redu radionica za razvoj dječje kreativnosti „Svijet bajkovitosti i balona“ na Marinićima u organizaciji Udruge za kulturu „Ča?“ i Balona Miryam.Ovu radionicu obogatile su svojim nastupom Mažoretkinje Halubajke te glazbena gošća Ana Antolović, pjevačica grupe Gustafi uz pratnju Ivana na gitari. Nakon njihova nastupa, spisateljica Tatjana Udović uvela je djecu u svijet bajkovitosti i to bajkom Branka Ćopića „Ježeva kućica“. Kao i svakoga puta odvila se nagradna igra „Ča je ča?“ – igra kojoj je cilj upoznati djecu s čakavskim narječjem. Uslijedila je zatim kreativna radionica izrade čestitki i mozaika, a onda i radionica izrade figura od balona.

Radionica „Svijet bajkovitosti i balona“  održat će se i sljedeće subote, 9.11.2013.,  u Domu na Marinićima – pridružite nam se u kreativnosti!
Za sve informacije Udrugu za kulturu “Ča” možete kontaktirati putem maila:  udrugaca@gmail.com

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits