U Narodnoj knjižnici Kostrena 29. listopada 2014. obilježen je Mjesec hrvatske knjige uz književno druženje za najmlađe s riječkom spisateljicom Tatjanom Udović. Toga dana knjižnicu je posjetilo pedesetak mališana Dječjeg vrtica “Zlatna Ribica”.

U veseloj atmosferi Tatjana je pričala priču “Mucko Bucko na ravne”, a djeca su se poistovjećivala s likom Muck Bucka. Kroz ovu bajku djeca su se upoznala sa čakavskim narječjem, a održala se i nagradna igra “Ča je ča?” kada su najbrži znalci osvojili nagrade – slikovnice “Avanture Vrećka i Smećka” sponzorirane od strane KD Čistoca d.o.o.

Narodnoj knjižnici Kostrena i Dječjem vrticu “Zlatna Ribica” Tatjana je uručila poklon paket DM drogerie.

Udrugu za kulturu “Ča?” medijski podrzava TJstudio.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits