13. svibnja 2013. U Dječjem vrtiću „Snjeguljica“ održana je literarno-likovna radionica „Mucko Bucko“ sa spisateljicom Tatjanom Udović. Nakon pročitane bajke „Mucko Bucko na ravne“, vezano uz Literarno-likovni natječaj „Mucko Bucko“ Udruge za kulturu „Ča?“, zametski  predškolci su se prepustili stvaralaštvu pa crtali i osmišljavali zajednički sastavak, u nadi da i njihovi radovi budu objavljeni na web stranici te zbirci zajedničkih radova. Bilo je to zabavno druženje uz obilje kreativnosti i zadovoljnih osmijeha.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits