U organizaciji Općine Malinska 20. prosinca je održano božićno književno druženje sa spisateljicom Tatjanom Udović u Dječjem vrtiću “Katarina Frankopan”.

MALINSKA 2Prepuna sala zainteresiranih mališana veselila se novom događanju u njihovom vrtiću. Tatjana Udović pričala im je bajku na čakavštini “Mucko Bucko na ravne”, a djeca su aktivno sudjelovala u prevođenju čakavskih riječi na standardni hrvatski jezik. A onda, Tatjana im je otkrila jednu tajnu. Ispričala im je kako ju je jučer posjetio Djed Božićnjak i zamolio je da posjeti djecu u Malinskoj i ispriča im božićnu bajku. I tako je krčkim vrtićancima ispričana “Božićna bajka”, a djeca su obećala poslušati ono što im je Djed Božićnjak poručio – da budu vrijedni, poslušni i dobri tijekom cijele godine.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits