U OŠ Srdoči 12.12.2013. održao se književni susret sa spisateljicom Tatjanom Udović i to u Božićnom duhu. Susretu je prisustvovalo čak pet razrednih odjeljenja, djece mlađih razreda. Kako se bliži Božić, Tatjana Udović je predstavila svoju Božićnu bajku.

Kroz razgovor s učenicima došlo se do zaključka o pravom smislu Božića. A s obzirom da je nedavno iz tiska izašla Zbirka dječjih radova „Mucko Bucko“, u koju su uvršteni i neki od radova učenika ove škole, Tatjana je ukratko spredstavila i nju.

Bio je to ugodan bajkovit predbožićni susret.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits