U Dječjem vrtiću „Snjeguljica“ je 11. travnja 2013. održan Eko party. Na otvorenom prostoru dječjeg vrtića tog je sunčanog dana vrtićance educirao Eko stožer Marišćina o odlaganju i razvrstavanju otpada. Održane su razne radionice na kojima su se izrađivale lutke od eko materijala, izrađivali su se eko kolačići, a u jednoj od radionica spisateljica Tatjana Udović predstavila je svoje eko bajke „Vjerkina pekara“ i „Mucko Bucko na ravne“. S obzirom da je u tijeku likovno-literarni natječaj „Mucko Bucko“, djeca su se prepustila kreativnbosti i stvaralaštvu te crtala likove iz navedene bajke.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits