17. travnja 2014., od 10 i 30 u sklopu Proljetne eko škole u Centru tehničke kulture Rijeka  održala se Radionica “Mikrići”. Na radionici je spisateljica Tatjana Udović predstavila bajku „Eko Mucko Bucko“, a u suradnji s EM Tehnologijom Rijeka d.o.o izrađivale su se EM bio kugle koje će se nakon fermentacije bacati u more kako bi razgradile morski mulj kao i ostale uzročnike neugodnih mirisa.

Tretiranje onečišćenog mora ovom metodom je u potpunosti prirodan i bezopasan proces koji će u konačnici rezultirati čistijim morem, bez neugodnih mirisa, mulja i štetnih tvari. Efektivni mikroorganizmi potpuno su prirodni i bezopasni za ljude, životinje i okoliš općenito.

Bila je ovo još jedna edukativna i zabavna eko radionica u suradnji Udruge za kulturu „Ča?“ s EM Tehnologijom Rijeka d.o.o.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits