Na Zametu se 14.11.2013. održala još jedna radionica „Svijet bajkovitosti i balona“ u organizaciji Udruge za kulturu “Ča?” i Balona Miryam. Ovoga četvrtka bilo je zbilja živo i veselo uz puno smijeha, jer gost radionice bio je Klaun Rudi iz Udruge za bolji svijet koji je prisutne zabavio svojim klaunovskim i mađioničarskim točkama.

Čak su i neka djeca tog popodneva postali mađioničari! Ali svi su se dobro nasmijali, pa čak nešto i naučili. U svijet bajkovitosti djeca su uronila pričom o Mucku Bucku, a druženje sa spisateljicom Tatjanom Udović se nastavilo i u igri „Ča je ča?“ kada su se djeca upoznavala sa čakavskim narječjem, a i u likovnoj radionici i dizajnu veselih prsluka kao poklon  svojim mamama. Neizbježna je bila i izrada figura od balona od strane Balona Miryam koja je dodatno razveselila mališane.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits