Nakon 6. po redu održane radionice „Svijet bajkovitosti i balona“ koja se svake subote provodi u Domu na Marinićima u organizaciji Udruge za kulturu „Ča?“ i Balona Miryam, figura od balona poklonjena je 21.10.2013. Dječjem vrtiću „Malik“ na Viškovu. Veliki Plavobradi čarobnjak sačinjen od balona izazvao je oduševljenje među mališanima. Djeca Dječjeg vrtića „Malik“ nakratko su se podružila sa spisateljicom Tatjanom Udović koja je figuru i donijela, a Plavobradi čarobnjak od balona ostao je s njima u vrtiću, da ih čuva i uveseljava.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits