Dm-drogerie markt d.o.o. dana 9.svibnja 2014. donirala je Udruzi za kulturu „Ča?“ poklon pakete higijenskih potrepština  namijenjenih ustanovama u kojima se budu održavala književna druženja sa spisateljicom  Tatjanom Udović.

Tatjana Udović autorica je niza poučnih bajki kao što su „Plavobradi čarobnjak“, „Repka u beskrajnim dubinama mora“, „Božićna bajka“ te romana za tinejdžere „Triesduja“ i „Ludilo“ kao i socijalno – psihološkog romana za odrasle „Pogled beznađa“. Redovito održava književne susrete diljem Hrvatske, a donacija DM-a dodatno će pridonijeti svakom susretu i razveseliti učenike, vrtićance te njihove učitelje/ice, ravnatelje/ice i odgajatelje/ice.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits