Nakon prošlotjednog velikog nastupa u prisustvu 150 ljudi različitih dobi, kojim su Aledory proslavili 11. rođendan Riječkih plesnih večeri u Bistrou „Cres“, ovoga tjedna ti „Slavuji z Kvarnera“ spremaju nešto posve drugačije. U sklopu Dana Drenove, Župa Blažene Djevice Marijena Dolnjoj Drenovi slavi punih 150 godina postojanja. Za tu priliku Župa je pomogla izdavanje novog nosača zvuka Dua Aledory „MAJKA BOŽJA KARMELSKA“ posvećen upravo Blaženoj djevici kojega će Aledory promovirati 16.7.2014. s početkom u 17,30h, a ujedno će tom prillikom pokloniti koncert pod nazivom „Volimo Te Majko Karmelska“svojoj župi, svim župljanima kao i svim ljudima dobre volje. Podržite njihov rad svojim prisustvom na koncertu. Svi ste dobrodošli!

Aledory medijski podržava Udruga za kulturu „Ča?“ te TJstudio.

DRENOVSKA DJEVO – ALEDORY (s albuma MAJKA BOŽJA KARMELSKA ):

Tags:

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits