Riječke plesne večeri uz Aledory već su tradicija i kulturna prepoznatljivost u samom centru RIJEKE, a Aledory ponovno pripremaju nešto novo i zanimljivo

Tematske plesne večeri Riječani su s oduševljenjem prihvatili i s nestrpljenjem se vesele sljedećim susretima u Bistrou „Cres“. Nakon PLESNE VEČERI S MIRISOM MORA, ovoga četvrtka 21.08.2014. održat će se Crveno-plava plesna večer. Crveno- plava plesna večer dovodi nove goste brojne zanimljivosti i nove zadatke, jer ona će biti specijalna plesna večer HRVATSKO-SLOVAČKOG PRIJATELJSTVA. U goste iz Slovačke stiže menadžerica dua Aledory Mária Malecová s prijateljima i fanovima. Naime, Aledory već nekoliko godina redovito održavaju koncerte u Slovačkoj i na taj način kroz pjesmu slovačkoj publici prezentiraju primorski kraj i čakavsku besedu

Aledory pozivaju sve drage ljude svih dobnih uzrasta da zajedničkim druženjem prisustvuju ovom velikom događaju PRIJATELJSTVA 21.08.2014. u Bistro „Cres“ s početkom u 19h. Te će večeri svaki gost za dobrodošlicu dobiti SLOVAČKI KOLAČIĆ iz pećnice slovačkog domaćinstva. Posebna večer prepuna različitosti i zanimljivosti od Vas traži samo jedno: odjenite se u CRVENO-PLAVU kombinaciju

Na ovaj način, tradicija Riječkih plesnih večeri pročut će se i van samih granica Lijepe naše, sve do Slovačke Republike, što nije zanemarivo za turizam i samu kulturu grada Rijeke.

Aledory medijski podržavaju Udruga za kulturu „Ča?“ i TJstudio.

CD dua Aledory „Zakantajmo po domaći“ moguće je naručiti u Udruzi za kulturu „Ča?“: https://udrugazakulturuca.hr/isprav-cd/

Tags:

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits