Englesko izdanje “Božicne bajke” autorice Tatjane Udović – “Christmas story”,u organizaciji Udruge za kulturu “Ča?” prezentirano je te se našlo u prodaji u engleskoj trgovini Hedgend mobile u Margateu, u Kentu. Direktor trgovine, Kemo Ceesay oduševljen sadržajem bajke koja prenosi duboke životne vrijednosti uz opise pravog smisla Božića, odluučio se na suradnju i ponudu bajke britanskom čitateljstvu.
U slikovnici je prikazan Božić s pravim duhom, piše recenzentica Jedriško Pančelat. Blještave kuglice u kojima se čovječje oči ogledaju,samo su vanjski okvir Božića. Pouka je spoznati očima nevidljive unutarnje vrijednosti, iscrtati sliku osjećajima srca. Čovječja duša ogledava se u dobrim djelima i plemenitim riječima – to je sadržaj Božićne bajke riječke spisateljice Tatjane Udović. Dobar uokviren sadržaj čini prepoznatljivost Tatjaninog rukopisa i duha kakvog ona prezentira ne samo u ovoj bajci već u nizu drugih rukopisa.