U organizaciji opatijske Gradske knjižnice i čitaonice „Viktor Car Emin“, na Dječjem odjelu “Halugica”održano je 10. prosinca 2012. književno druženje sa spisateljicom Tatjanom Udović. Bajkovitom književnom druženju su prisustvovala djeca Dječjeg vrtića „Opatija“ koja su sa znatiželjom poslušala bajke: „Mucko Bucko na ravne“, „Božićna bajka“ i „Halubajski zvončari“, a imali su prilike i naučiti poneku „čakavsku besedu“.

Categories:

No responses yet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Podržite rad udruge
Ukoliko želite podržati rad Udruge za kulturu “Ča?” dobrovoljnim prilogom, račun za donacije je:
IBAN: HR1423600001102260006
Udruga za kulturu “Ča?”
Marinići 94a, 51216 Viškovo
OIB:  84346450835
UDRUGA ZA KULTURU "Ča?"
Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao Studio4web | Trenutni broj posjeta: good hits