24. rujna u Morgans pubu u Margateu u Engleskoj održana je Večer poezije “Speakeasy”. Kao posebna gošća među desetak engleskih pjesnika i pisaca predstavljena je riječka spisateljica Tatjana Udović.
Tatjana Udović je nakon predstavljanja svoje poezije na engleskom jeziku, predstavila i slikovnicu – bajku “Christmas story”, koju je interpretirao pjesnik Cal Harris. Tatjana je zatim publiku upoznala s čakavskim jezikom čitajući bajku “Mucko Bucko na ravne” uz popratni prijevod. Ovaj način multikulturnog izražavanja engleska je publika zdušno prihvatila. A kako bi zainteresiranoj publici dodatno približila čakavsku kulturu, uslijedilo je Tatjanino glazbeno iznenađenje. Do kraja večeri engleskim su pubom odzvanjali Koktelsi, točnije njihov cd “Pojačavamo”.
Tatjanu Udović i Udrugu za kulturu “ča?” podržava TJstudio.