U organizaciji Dječjeg vrtića “Snjeguljica” i Udruge za kulturu “Ča?” 29.11.2014. održano je Subotnje kreativno druženje za djecu i roditelje.

U jutarnjim satima družila su se djeca i roditelji pod vodstvom odgajateljica. Kreativnosti nije bilo kraja! Izrađivale su se Božicne čestitke, kuglice decoupage tehnikom te mozaik od tekstilnog materijala.

Spisateljica Tatjana Udović pričala je priču “Mucko Bucko na ravne” te održala malu školu čakavštine kada su mali znalci osvojili nagrade.

A Lari Šeta, prijatelj Udruge za kulturu “Ča?” dječjem vrtiću je poklonio kuglice za kićenje Božićnog drvca te tom gestom razveselivsi djecu i odgajateljice.