Povodom Mjeseca hrvatske knjige i obilježavanja Dana kruha u Dječjem vrtiću “Hreljin” održano je književno druženje sa spisateljicom mag. cult. Tatjanom Udović.

Spisateljica Udović posjetila je četiri skupine djece pričajući im bajku “Vjerkina pekara” što je po vrtićkom planu bio lijepi uvod u posjet mlinu na Martinovu selu.

Nakon priče o pekarici Vjerki i šumskim životinjicama koje su uspjele spasiti najveće žitno polje, održala se i nagradna igra “Ča je ča?” kada su najbrži znalci osvojili nagrade – slikovnice “Avanture Vrećka I Smećka” sponzorirane od strane KD Čistoca d.o.o.

A Tatjana je dječjem vrtiću uručila poklon paket DM drogerie.

One response