• NAJNOVIJE INFORMACIJE MOŽETE PRATITI I NA TatjanaUdovic.com
 • UDRUGA ZA KULTURU "ČA" | Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao TJhost |Trenutni boj posjeta: good hits
 • Mucko Bucko u Dječjem vrtiću Zvončica

  Mucko Bucko u Dječjem vrtiću Zvončica

  13.05.2014. održan je književni susret sa spisateljicom Tatjanom Udović u Dječjem vrtiću „Zvončica“ na Marinićima, na kojemu je predstavljana poučna slikovnica „Mucko Bucko na ravne“ te Zbirka radova „Mucko Bucko“ koja je nastala na temelju istoimenog Likovno – literarnog natječaja.

  Mališani su pomno pratili bajku te se upoznavali s čakavskim narječjem. Uslijedila je i nagradna igra „Ča je ča?“ kada su mali znalci osvojili nagrade – edukativne slikovnice „Avanture Vrećka i smećka“ sponzorirane od strane  KD Čistoća d.o.o.

  A zahvaljujući donaciji DM drogerie vrtiću je uručen poklon paket higijenskih potrepština.

  Nema komentara

  Ostavite komentar