• NAJNOVIJE INFORMACIJE MOŽETE PRATITI I NA TatjanaUdovic.com
 • UDRUGA ZA KULTURU "ČA" | Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao TJhost |Trenutni boj posjeta: good hits
 • More zapljusnulo „Svijet bajkovitosti i balona“

  More zapljusnulo „Svijet bajkovitosti i balona“

  21. rujna 2013. održana je druga po redu radionica „Svijet bajkovitosti i balona“ na Marinićima, u organizaciji Udruge za kulturu „Ča?“. Obrađujući knjigu „More-želim znati više“  C. Franca, uz lutkarsku izvedbu, razgovaralo se na čakavskom narječju o morskim prostranstvima, ljepotama mora i morskim radostima, kao i o onečišćenju mora kao velikom problemu današnjice.

  Uslijedila je likovna radionica izrade morskih stanovnika, a zatim i izrada morskih dubina od balona. Bilo je to još jedno poučno, kreativno  i zabavno popodne u društvu malih i velikih čakavaca.

  Nema komentara

  Ostavite komentar