• NAJNOVIJE INFORMACIJE MOŽETE PRATITI I NA TatjanaUdovic.com
 • UDRUGA ZA KULTURU "ČA" | Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao TJhost |Trenutni boj posjeta: good hits
 • Mjesec hrvatske knjige u Kostreni s Tatjanom Udović

  Mjesec hrvatske knjige u Kostreni s Tatjanom Udović

  U Narodnoj knjižnici Kostrena 29. listopada 2014. obilježen je Mjesec hrvatske knjige uz književno druženje za najmlađe s riječkom spisateljicom Tatjanom Udović. Toga dana knjižnicu je posjetilo pedesetak mališana Dječjeg vrtica “Zlatna Ribica”.

  U veseloj atmosferi Tatjana je pričala priču “Mucko Bucko na ravne”, a djeca su se poistovjećivala s likom Muck Bucka. Kroz ovu bajku djeca su se upoznala sa čakavskim narječjem, a održala se i nagradna igra “Ča je ča?” kada su najbrži znalci osvojili nagrade – slikovnice “Avanture Vrećka i Smećka” sponzorirane od strane KD Čistoca d.o.o.

  Narodnoj knjižnici Kostrena i Dječjem vrticu “Zlatna Ribica” Tatjana je uručila poklon paket DM drogerie.

  Udrugu za kulturu “Ča?” medijski podrzava TJstudio.

  Nema komentara

  Ostavite komentar