13. svibnja 2013. U Dječjem vrtiću „Snjeguljica“ održana je literarno-likovna radionica „Mucko Bucko“ sa spisateljicom Tatjanom Udović. Nakon pročitane bajke „Mucko Bucko na ravne“, vezano uz Literarno-likovni natječaj „Mucko Bucko“ Udruge za kulturu „Ča?“, zametski  predškolci su se prepustili stvaralaštvu pa crtali i osmišljavali zajednički sastavak, u nadi da i njihovi radovi budu objavljeni na web stranici te zbirci zajedničkih radova. Bilo je to zabavno druženje uz obilje kreativnosti i zadovoljnih osmijeha.