A u “Triesduji 2. dio” kao akteri radnje našli su se i članovi Koktelsa, koji u jednoj sceni, ni više ni manje nego, voze triesduju!

“BRMMMMMMM!
– Ala Tomi! – podržavao je Niki trenutnog vozača koji se jedva snašao u paljenju motora.
– Evo nas, krećemo! – motao je Tomi volan svom snagom vrteći se kako bi pregledao sve retrovizore oko sebe.
I autobus je polako kretao s mjesta…

– TU-TUUUUUUUUUUUUUU! – vozač automobila koji je upravo naišao, pokazivao je Tomiu srednji prst, trubeći.
-Pazi kako voziš, kretenu! – kreštala je djevojka na nadolazećem skuteru.
-Hote v rit! Dobro vozin! – odgovarao je njima Tomi.
– Brzo, brzo! Puni levo! – usmjeravao ga je Niki koji je s napetošću stajao uz vozačevo sjedalo.
– Evo ga, evo… “

(T. Udović (2015): “Triesduja 2.dio”)

Tags: