• NAJNOVIJE INFORMACIJE MOŽETE PRATITI I NA TatjanaUdovic.com
 • Književno božićno druženje s Tatjanom Udović u Dječjem vrtiću “Katarina Frankopan”

  Književno božićno druženje s Tatjanom Udović u Dječjem vrtiću “Katarina Frankopan”

  U organizaciji Općine Malinska 20. prosinca je održano božićno književno druženje sa spisateljicom Tatjanom Udović u Dječjem vrtiću “Katarina Frankopan”.

  MALINSKA 2Prepuna sala zainteresiranih mališana veselila se novom događanju u njihovom vrtiću. Tatjana Udović pričala im je bajku na čakavštini “Mucko Bucko na ravne”, a djeca su aktivno sudjelovala u prevođenju čakavskih riječi na standardni hrvatski jezik. A onda, Tatjana im je otkrila jednu tajnu. Ispričala im je kako ju je jučer posjetio Djed Božićnjak i zamolio je da posjeti djecu u Malinskoj i ispriča im božićnu bajku. I tako je krčkim vrtićancima ispričana “Božićna bajka”, a djeca su obećala poslušati ono što im je Djed Božićnjak poručio – da budu vrijedni, poslušni i dobri tijekom cijele godine.

  Nema komentara

  Ostavite komentar