Tatjana Udovic

Poštovani,

tražite božićne poklone za Vaše najmilije?
Poklonite im knjige!

Slikovnica Božićna bajka – poučna bajka ispletena u obiteljskom okruženju.

RomanLudilo – roman za tinejdžere o dogodovštinama u školi i sa izleta u Staru Sušicu.

Roman Pogled pozitive – roman o raznim životnim pričama i izazovima te pristupom istima s pogledom pozitive.

Roman Triesduja 2.dio – roman o anegdotama iz autobusa br. 32 kojim se voze srednjoškolci i iz Rijeke prema svojim školama u Opatiji.

Slikovnica  Marija mlekarica– istinita priča na čakavštini o ženama koje su svakoga dana, po svakakvom vremenu, kilometrima daleko pješačile, noseći  na svojim plećima mlijeko na prodaju.

Nudimo i mnoge druge naslove.

Izbor pogledajte u videu:

Kupnjom knjiga podržat ćete rad Udruge za kulturu “Ča?”.