• NAJNOVIJE INFORMACIJE MOŽETE PRATITI I NA TatjanaUdovic.com
  • UDRUGA ZA KULTURU "ČA" | Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao TJhost |Trenutni boj posjeta: good hits

Halubajke i Halubje za Roka

Tradicionalna humanitarna revija Mažoretkinja Halubajki, ove godine održala se uz bogat program – za Roka Vulića.

hum revija 2Uz koreografije Halubajki, Klauna Rudia i Klaunicu Karmelino Udruge “Za bolji svijet”, ritmičke skupine Osnovne škole “Sv.Matej”, finalisticu showa “Hrvatska traži zvijezdu” Patriciju Gašparini, Tamburaški sastav “Veritas” te djecu Dječjeg vrtića “Loptica” i “Zvončica”, na Božićnoj su reviji Udrugu za kulturu “Ča?” predstavljale Ivana i Lorena Jurišić s recitacijama, Program je vodila Tatjana Udović.

Bila je ovo još jedna u nizu lijepih i veselih humanitarnih božićnih revija Halubajki, a što je potvrdila prepuna dvorana Doma hrvatskih branitelja u Viškovu.

Nema komentara

Ostavite komentar