• NAJNOVIJE INFORMACIJE MOŽETE PRATITI I NA TatjanaUdovic.com
  • UDRUGA ZA KULTURU "ČA" | Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao TJhost |Trenutni boj posjeta: good hits

Figure od balona s 5. po redu radionice „Svcijet bajkovitosti i balona“ donirana je Dječjem vrtiću „Loptica“

Spisateljica Tatjana Udović, posjetila je Dječji vrtić „Loptica“ 15. listopada 2013. donirajući vrtiću figure od balona sa pete po redu radionice „Svijet bajkovitosti i balona“ koja se održala u organizaciji Udruge za kulturu „Ča?“ i Balona Miryam.

Djeca koja, kako su sama reka, obožavaju balone, bila su oduševljena što će figure od balona ostati u njihovom vrtiću i oživljavati njihov, već veseo, prostor.

Nema komentara

Ostavite komentar