• NAJNOVIJE INFORMACIJE MOŽETE PRATITI I NA TatjanaUdovic.com
 • UDRUGA ZA KULTURU "ČA" | Internet stranicu ponosno izradio TJstudio | Hosting usluge osigurao TJhost |Trenutni boj posjeta: good hits
 • Donacija DM drogerie Udruzi za kulturu „Ča?“

  Donacija DM drogerie Udruzi za kulturu „Ča?“

  Dm-drogerie markt d.o.o. dana 9.svibnja 2014. donirala je Udruzi za kulturu „Ča?“ poklon pakete higijenskih potrepština  namijenjenih ustanovama u kojima se budu održavala književna druženja sa spisateljicom  Tatjanom Udović.

  Tatjana Udović autorica je niza poučnih bajki kao što su „Plavobradi čarobnjak“, „Repka u beskrajnim dubinama mora“, „Božićna bajka“ te romana za tinejdžere „Triesduja“ i „Ludilo“ kao i socijalno – psihološkog romana za odrasle „Pogled beznađa“. Redovito održava književne susrete diljem Hrvatske, a donacija DM-a dodatno će pridonijeti svakom susretu i razveseliti učenike, vrtićance te njihove učitelje/ice, ravnatelje/ice i odgajatelje/ice.

  Nema komentara

  Ostavite komentar