Dm-drogerie markt d.o.o. dana 9.svibnja 2014. donirala je Udruzi za kulturu „Ča?“ poklon pakete higijenskih potrepština  namijenjenih ustanovama u kojima se budu održavala književna druženja sa spisateljicom  Tatjanom Udović.

Tatjana Udović autorica je niza poučnih bajki kao što su „Plavobradi čarobnjak“, „Repka u beskrajnim dubinama mora“, „Božićna bajka“ te romana za tinejdžere „Triesduja“ i „Ludilo“ kao i socijalno – psihološkog romana za odrasle „Pogled beznađa“. Redovito održava književne susrete diljem Hrvatske, a donacija DM-a dodatno će pridonijeti svakom susretu i razveseliti učenike, vrtićance te njihove učitelje/ice, ravnatelje/ice i odgajatelje/ice.