U Domu Marinići 19. Prosinca 2014. održan je već tradicionalni Božićni show u organizaciji Udruga za kulturu “Ča?” u suradnji s Dječjim vrtićem “Snjeguljica”.

Mališani Dječjeg vrića “Snjeguljica” pred mnogobrojnom publikom upriličili su glazbeno-scenski nastup vezan uz nadolazeće blagdane. Nakon Božićne priredbe, spisateljica Tatjana Udović ispričala je svoju “Božićnu bajku”, a zatim održala likovnu radionicu u kojoj su se izrađivale čestitke od tekstilnog materijala. Uslijedila je i nagradna igra “Ča je ča?” kada su mali učenici čakavskog narječja, osvojili nagrade sponzorirane od strane Violeta d.o.o.

Udrugu za kulturu “Ča?” medijski podrzava TJstudio.