19.12.2016.u organizaciji Udruge za kulturu “Ča?” i Dječjeg vrtića “Snjeguljica” u Domu Marinići održana je Božićna priredba za mališane. Djeca Dječjeg vrtića “Snjeguljica” pod vodstvom svojih odgajateljica nastupila su s dojmljivim recitacijama i glazbenim točkama, a gošća priredbe bila je spisateljica mag. cult. Tatjana Udović koja je posebno za ovu prigodi, s obzirom da se u Dječjem vrtiću “Snjeguljica” ove godine uči o zdravoj prehrani, napisala i premijerno predstavila bajku u stihu “Mucko Bucko kuha zeleno” kao i slikovnicu “Božićna bajka”.

Tags: