Četvrta  po redu radionica “Svijet bajkovitosti i balona” u organizaciji Udruge za kulturu “Ča?” i Balona Miryam održana je 5. listopada 2013. na Marinićima. Ovoga puta glavna tema radionice bila je higijena. Obrađivala se slikovnica „Operi ruke“ Tonya Rossa na temelju koje se povela priča o pranju ruku i o sapunima. A tada, stigla je i gošća, gđa Ksenija iz Mjesečevog kamena te održala malu radionicu izrade sapuna i šumećih kuglica. Svi su uživali u mirisnom radu s eteričnim uljima i drugim sastojcima. A ostalo je još vremena i za likovnu radionicu- izradu čestitki,  i za izradu figura od balona.

Bilo je to veselo  subotnje popodne za sve kreativce.