23. studenog 2013. održana je 11. po redu  radionica „Svijet bajkovitosti i balona“ u organizaciji Udruge za kulturu „Ča?“ i Balona Miryam u Domu na Marinićima. Ovu radionicu svojim su nastupom upotpunile Mažoretkinje Halubajke. Prisutne je u svijet bajkovitosti uvela spisateljica Tatjana Udović čitajući  „Kratke priče o psićima“ autora V. Montemagna.Obavezna je bila i nagradna igra „Ča je ča?“ koja djeci pomaže pri obogaćivanju riječnika čakavskog narječja. Vesela likovna radionica bila je u znaku ljubavi – izrađivala su se šarena srca tehnikom mozaika od tekstilnih materijala. A pred sam kraj održala se radionica izrade figura od balona i vesela nagradna igra s balonima. Djeca su uživala u još jednom  veselom i kreativnom subotnjem popodnevu.